Żeby ułatwić dostęp do naszych usług, utworzyliśmy kilka oddziałów firmy w różnych miastach Polski. Jeden z nich mieści się w Bydgoszczy, więc zapraszamy do niego wszystkich potencjalnych klientów. Na miejscu ustalicie Państwo szczegóły współpracy, dowiecie się więcej o zakresie naszej działalności, skupowanych i sprzedawanych przez nas materiałach oraz procesach technologicznych towarzyszących obróbce.

Stosujemy wyłącznie przyjazne środowisku metody recyklingu, stwarzamy bezpieczne warunki składowania odpadów, przetwarzamy je w zgodny z prawem sposób. U nas odpady nie zalegają, ale są regularnie przerabiane na materiały wsadowe (które możecie Państwo zakupić po atrakcyjnych cenach) lub utylizowane, dzięki czemu nie ulegają rozkładowi ani nie wyciekają z nich szkodliwe substancje, które mogłyby przeniknąć do wody, gleby czy powietrza. Tym samym środowisko jest czystsze, ilość śmieci zredukowana, a wydobycie surowców zmniejszone.

Dysponujemy zapleczem maszynowym umożliwiającym przeróbkę dużych ilości złomu oraz rozległymi składowiskami, więc przyjmujemy zarówno mniejsze, jak i większe dostawy z całego kraju. Współpraca z nami odbywa się na jasnych, przejrzystych zasadach. Po zawarciu umowy na odbiór odpadów i ich transport do skupu złomu w Bydgoszczy wysyłamy flotę pojazdów w umówione miejsce, w określonym dniu i godzinie. Następnie ładujemy odpady na samochody, przejmujemy pełną odpowiedzialność za ich przewóz i kończymy transakcję wypłatą należności.

Jak dojechać do oddziału?

Oddział w Bydgoszczy mieści się przy ul. Ołowianej 18. Jeżeli chcecie Państwo złożyć w nim wizytę, polecamy dojazd od strony Śródmieścia. Należy kierować się z niego w stronę dzielnicy Okole. Poruszając się ul. Marszałka Focha, trzeba zjechać w ul. Grunwaldzką, następnie na rondzie skorzystać z drugiego zjazdu i dalej jechać aż do skrzyżowania z ul. Skośną (następny zjazd za ul. Św. Maksymiliana Kolbego). Ul. Skośną powinno się podążać do samego końca, aż „przejdzie” w ul. Podmiejską, a z tej skręcić w ul. Ołowianą.

HEMARPOL TRADE ODDZIAŁ W BYDGOSZCZY

ul. Ołowiana 18
85-461 Bydgoszcz